Studieschuld


We begonnen ooit met € 11806,16 en een hoge rente

de verplichte aflossing per maand is nu ongeveer 62 euro we ronden het zelf af naar 100 met een extra aflossing van dus ongeveer 38 euro. we krijgen 77 cent korting per maand voor het automatisch incasso (en betalen maar 0,42 cent rente per maand... dus we maken zelfs winst haha )

De laatste tijd maak ik extra bedragen over, heel simpel via iDeal. Op de laatste dag van de maand kijk ik wat er nog over is op de betaalrekening en maak dat over naar Duo. Daarna begint onze nieuwe maand namelijk met nieuw maandgeld wat ik overstort van de spaarrekening naar de betaalrekening. op deze manier eindigen we de maand steeds op 0 euro. Bevalt me erg goed ;) Hierdoor staan er misschien gekke bedragen in de tabel, maar zo begrijp je waardoor dat komt.





2019
MaandAflossingRestant
Januari 166,963322,18
Februari100
Maart100
April100
Mei100
Juni100
Juli100
Augustus100
September100
Oktober100
November100
December100


2018
MaandAflossingRestant
Januari 1005052,03
Februari1004952,53
Maart1004852,02
April1004753,51
Mei172,744581,25
Juni1354446,69
Juli209,784237,35
Augustus1004137,77
September160,033978,15
Oktober251,203727,33
November113,993613,71
December125,273488,71

Reacties

Populaire posts van deze blog

Wat zijn we waard ?

Onze maandelijkse lasten

spaargeld reorganisatie